لاستیک هانگا (تیرون)

لاستیک هانگا (تیرون)

کارخانه لاستیک سازی و تولید تایر هانگا در سال ۱۹۵۰ در شهر بوسون کره جنوبی تاسیس شد و سیاست های خود را براساس سیستم های مدیریتی محیط زیست از اولین مرحله ساخت لاستیک (انتخاب و استفاده از مواد خام اولیه جهت تولید) مورد نظارت قرار داد تا علاوه بر تولید محصولات با کیفیت در جهت دوستی با محیط زسیت نیز توسط تکنولوژی پیشرفته و تحقیق و توسعه مداوم انجام گرفته باشد.

تکنولوژی و کیفیت بالای این برند طی نیم قرن با سخت کوشی و خلاقیت تولید کنندگان آن بر پایه گواهینامه محیط زیست بدست آمده و با اعتماد بازار جهانی توانسته در عرصه رقبای صنعت تایر حرفی برای گفتن داشته باشد.

هانگا(تیرون)همواره به دنبال ابداع راه های جدیدتر برای افزایش کیفیت و بازدهی محصولات خود می باشد.

هانگا یک شرکت پیشرو جهانی در صنعت ساخت تایر می باشد که تولیدات آن شامل لاستیک های خودرو و لاستیک های صنعتی می شود و با تکنولوژی پیشرفته و تجربه کافی توانسته از سال ۱۹۵۱ تا کنون بیش از نیم قرن در عرصه جهانی این صنعت فعالیت داشته باشد.

افتخار شرکت هانگا (تیرون) ، هدایت جاده ی دهکده جهانی

با توجه به موفقیت هانگا در ساخت محصولات ، ارتباط آن با نقاط مختلف جهان انکار ناپذیر است و تولید محصولات در رده کلاس جهانی را از افتخارات خود بر می شمارد. محصولات شرکت هانگا بصورت گسترده ، مداوم و موثر در طیف وسیعی از انواع تایر و محصولات لاستیکی در آسیا ، اروپا ، ایالات متحده ، کانادا ، آفریقا و خاور میانه توزیع می گردد و در بسیری از نقاط جهان به دلیل نیاز سنجی منطقه ای محصولاتش را با توجه به نیازهای آن کشور یا منطقه تولید می کند تا بتواند پاسخگوی سریع به تغییرات بازار در یک کشور با بهترین محصول باشد.

تاریخچه:

۱۹۵۱   تاسیس شرکت در بوسان                                           ۱۹۶5   ورود به بازار آمریکا

۱۹۷۱   آغاز همکاری با kowa ژاپن                                      ۱۹۷۳   ورود به بازار اروپا

۱۹۷۵   کسب نشان استاندارد DOT NO.04                              ۱۹۸۱   کسب نشان استاندارد صنایع ژاپن

۱۹۸۵   تاسیس دومین کارخانه Hunga                                   ۱۹۹۱   تاسیس PT.Hunga در اندونزی

۱۹۹۶   تاسیس کارخانه قطعات پلاستیکی Hunga                      ۲۰۰۱   تاسیس شرکت Suntel

۲۰۰۷   تاسیس شرکت H.A Tech Co                                    ۲۰۰۹   معرفی برند Tiron