شرکت سنگین تایر دانیال سپاهان

شرکت سنگین تایر دانیال سپاهان  طی سال ها تلاش مداوم و پیشینه ای بانیم قرن قدمت در زمینه لاستیک توانسته است در مسیر ارائه خدمات در خور و بایسته به هموطنان خود گام بردارد. آرمان ما تحول در زمینه مصرف تایرهای راهسازی و صنعتی و معدنی از طریق بهره گیری از کالاهای با کیفیت همراه با تکنولوژی نوین و پیشرفته جهان و ارائه خدماتی برجسته در راستای جلب رضایت مشتریان و بهینه سازی مصرف تایر میباشد. از سوی دیگر تایر یکی از اقلام مصرفی پر هزینه در ماشین آلات راهسازی و صنعتی و معدنی می باشد به همین دلیل نحوه خرید، حمل، انبارداری، سرویس و نگهداری در حین بهره برداری از اهمیت ویژه ای برای مصرف کنندگان برخوردار است.

در همین راستا شرکت سنگین تایر دانیال سپاهان خدمات ذیل را ارائه می نماید:

  • تایرهای راهسازی و صنعتی و معدنی (سیمی و نخی) باکیفیت بالا و قیمت مناسب نسبت به برندهای هم سطح و دارای خدمات پس از فروش.
  • بهره گیری از کارشناسان تحصیل کرده و با تجربه در زمینه تایرهای راهسازی و صنعتی و معدنی.
  • اعزام کارشناس جهت بررسی مشخصات فنی ماشین آلات از قبیل نوع دستگاه، ساعت کارکرد دستگاه، میزان فشار وارده بر تایر و همچنین بررسی محیطی که دستگاه در آن کار می کند مانند نوع معدن(سنگ، آهن و…) همچنین نوع ترکیبات آن از قبیل سیلیس، اسیدی و غیره.
  • برخورداری از کمیته ای فنی که پس از بررسی گزارش کارشناس، تعیین تایر مناسب و تدوین دستورالعمل جهت استفاده بهینه از تایر.
  • اعزام کارشناس بدون هماهنگی با مصرف کننده جهت بررسی وضعیت تایرها، تهیه گزارش و اعلام به کمیته فنی و ارسال گزارشی از وضعیت تایرها(نکات مثبت ومنفی) به مصرف کننده.

قبل از خرید به روزترین قیمت ها را از ما بخواهید...